מהותה של תקשורת

מהותה של תקשורת היא לשבור את המחסומים, כך שאנשים יוכלו לתקשר בזמן אמת, באופן שוטף או באופן לא שוטף, גם כאשר הם לא נמצאים באותו מקום יחד. כיום יש הרבה מחסומים שצריך להתגבר עליהם ובגלל זה נוצרו צורות חדשות של תקשורת עם טכנולוגיות חדשניות, מטרתן של אותן טכנולוגיות כרוכה בפירוק מחסומים אלה, כך שאנשים משתמשים באמצעים שונים של תקשורת עדיין יוכלו לתקשר עם כל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

מרכזיות ip

אחת מדרכי התקשורת ומהטכנולוגיות המפותחות שקיימות היא מרכזיית IP. וודאי שמעתם מספר פעמים את המונח מרכזיות IP.. אבל מה זה בכלל? מרכזיות IP (Internet Protocol telephony, בעברית: טלפוניה בפרוטוקול אינטרנט) זו מערכת טלפונים המופעלת על ידי רשתות IP שמאפשרות, בין היתר, ביצוע שיחות על גבי רשת האינטרנט בניגוד לקו טלפון רגיל ששם הטכנולוגיה היא שונה ולא מועברת באמצעות רשת האינטרנט. השימוש בהעברה זו מביאה להוזלה בעלויות ההקמה והתפעול של המערכת מה שמאפשר לנותני השירות להציע מחיר סביר וזול יותר מקו טלפון רגיל.

מהי טלפונית ip?

 

טלפונית IP היא חלק חשוב בהתכנסות של מחשבים, טלפונים וטלוויזיה לסביבת מידע משולב יחיד. בעת שימוש בשירות מרכזיות IP המערכת מזהה אותות אודיו אנלוגיים, כאלו שאנחנו שומעים בעת שיחת טלפון והופך אותם למידע דיגיטלי שניתן להעבירו באינטרנט. מאחר והמון חברות החלו לעבוד עם מרכזיות IP מקצועיות וטובות, אנו מאמינים כי יום יבוא ומערכת ה-IP תשתלט על תחום הטלפונים בעולם ועם הטכנולוגיה החדשנית שלה תחליף את מערכת הטלפון הקיימת היום.

טלפון רגיל, אך מתקדם!

הטלפונים עצמם נראים כמו טלפונים רגילים עם הלחצנים שאנחנו רגילים לראות אבל במקום שהם יתחברו לחיבור טלפוניRJ-11  סטנדרטי, הם יתחברו לחיבור אינטרנטי מסוג RJ-45. מרכזיות IP מתחברות ישירות אל הנתב שלך ומכילות את כל החומרה והתוכנה הנדרשת לטיפול בשיחה והעברתה בצורה תקינה ויעילה. יתרון נוסף של מערכת מרכזיית IP על מערכת טלפונית רגילה היא שעניין המרחק היא לא גורם חשוב ורלוונטי שמשפיע על עלות השיחה, בשירות טלפון רגיל חברות המספקות את השירות גובים כסף רב על שיחות לחו"ל מפני שהמרחק הרב גורף אחריו משאבים רבים להעברת השיחה כפי שצריך אך במרכזיות IP כל המידע עובר ברשת האינטרנט ולא משנה עד כמה רחוק נמצא הצד השני בשיחה, המשאבים הם אותם משאבים וזה כמובן חוסך לנו המון כסף במהלך שימוש שיחות לחו"ל.

 

 

חדש

Copyright 2011 יקותיאל - מערכות תקשורת - מהותה של תקשורת .
Free Joomla Theme by Hostgator
עידן פקטור - פתרונות שיווק באינטרנט | בניית אתרים - Just-Web